Psí exkrementy #5233

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   7. 5. 2018 (17:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poprosím o odstranění psích exkrementů před vchodem do domu Řehořova 1023/38. Děkuji. Růžička

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (11:13)

Dobrý den. Děkujeme za podnět, nicméně jsme místo po neprac. úterý nalezli již poklizeno. Přejeme hezký den. František, Čistá Trojka