Psí exkrementy #5232

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   7. 5. 2018 (16:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lidské exkrementy po bezdomovcích.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (11:41)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Uvedené místo jsme poklidili a následně desinfikovali. S pozdravem, František, Čistá Trojka