Úklid ulic #5230

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   7. 5. 2018 (15:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Létající sáčky atp. Baranova

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (15:06)

Další.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (15:08)

Uklizeno Čistou Trojkou.