Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5229

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   7. 5. 2018 (14:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

preplneny kontejner

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (15:48)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Místo jsme zkontrolovali a bylo již čisto. S pozdravem, František, Čistá Trojka