Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5227

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (12:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odhozený kufr.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (12:56)

Uklizen Čistou Trojkou.