Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5226

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (12:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sušák na Prokop.n.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (12:24)

Odklizen Čistou Trojkou.