Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5224

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (11:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dveře a jiné.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (11:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.