Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5223

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (10:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lino u kontejnerů.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:45)

Odvezeno Čistou Trojkou.