Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5222

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (10:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložené pytle.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:37)

Odklízení Čistou Trojkou.