Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5221

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 5. 2018 (10:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrac u kontejneru. U kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:12)

Uklizeno Čistou Trojkou.