Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5220

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   7. 5. 2018 (09:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hrozny svinec. Je to u nadob na trideny odpad, ale zjevne jde o odpad z domacnosti. Dik.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (13:08)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Žel jste uvedl nepřesné umístění na mapě, takové kontejnery se na tomto místě nenachází. Předpokládáme však, ze vzhledem k času, bude již poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka.

Vložil(a): Jirka   |   7. 5. 2018 (14:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
takové kontejnery se na místě nachází a jsou vidět i na vaší mapě, když si ji přepnete do satelitního zobrazení. Jsou přesně na rohu ulic Lucemburská a Radhošťská před galanterií Věrka. Připomínám, že to jsou kontejnery na tříděný odpad a u nich byl rozházený pytel s odpadem komunálním. Popravdě nechápu, jak jste si mohli těch kontejnerů nevšimnout.
Jirka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (12:30)

Dobrý den,
na místo vyšleme hlídku na kontrolu uvedených kontejnerů.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (15:24)

Vážený pane, neumíme si vysvětlit, proč se minule nevydařilo, avšak dnes jsme místo lehce našli a provedli kontrolu. Původní nepořádek byl již poklizen a nasbíral se nový, který samozřejmě uklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (15:26)

Čisto

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (15:27)

Další

Vložil(a): Jirka   |   9. 5. 2018 (15:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Super. Možná je v pondělí někdo schoval.
Ale díky :-)

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (15:32)

V daný okamžik je okolí kontejnerů čisté. Budeme rádi, když nás opět upozorníte na potřebu nápravy. Hezký den.