Úklid ulic #5219

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   7. 5. 2018 (08:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u betonové zdi

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (12:31)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Na uvedeném místě již bylo poklizeno. S pozdravem, František, Čistá Trojka.