Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5218

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Neal   |   7. 5. 2018 (08:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (14:51)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Na místě již bylo uklizeno, kromě prkna na žehlení. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (14:53)

Vše je nyní uklizeno. Hezký den.