Úklid ulic #5217

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   6. 5. 2018 (14:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zastávky Lipanská v obou směrech šíleně špinavé. Hlavně v sobotu. Od Sladkovského náměstí do konce ulice Táboritské spousty prachu. Polité umaštěné ulice. Prostě špína. Památník Seifertovi stále zasypám odpadem. Domy ošlapané polité. Nedostatek košů. Nedostatek úklidu. Myslím, že je to také na majitelích domu a podnikatelích, kteří tam poskytují rychlé občerstvení, aby si před svými obchody udržovali pořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (22:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme Dopravním podnikům a Pražským službám k pravidelnému a komplexnímu úklidu.
Pavel, Čistá Trojka