Psí exkrementy #5216

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   6. 5. 2018 (14:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neustále psí exkrementy. V této oblasti dolů od Saifertovi do Štítného. Nejhorší přes víkend.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (11:57)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Co jsme našli, uklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (11:58)

Naproti.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (12:00)

Následně desinfikovali.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (12:02)

Máte na chvíli čisto. Hezký den.

Vložil(a): Jaroslav   |   7. 5. 2018 (13:03)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc! Jste úžasný jako vždy. Hezký den.