Další podněty Čisté Trojce #5213

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   6. 5. 2018 (14:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, Rozbity chodník pod schody ze Saifertovi ulice do Chlumovi.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:27)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše oznámení, které předáme příslušné organizaci. S pozdravem, František, Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:32)

Dobrý den,
podnět byl postoupen Technické správě komunikací.