Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5210

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   5. 5. 2018 (16:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená židle a povalující se odpadky kolem košů... roh ul.Biskupcova a Rečkova

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:21)

Dobrý den. Židle již byla odklizeny a bylo čisto. Děkujeme za Váš podnět. František, Čistá Trojka