Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #5208

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   5. 5. 2018 (14:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na dětském hřišti pro malé děti je vylomená plaňka plotu.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (10:04)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět, který předáme odpovědné organizaci. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2018 (14:36)

Dobrý den,
podnět byl postoupen správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2018 (10:33)

Dobrý den,
správce provede urychlenou opravu oplocení DH Vackov a výměnu planěk oplocení na DH Židovské pece.
Pavel, Čistá Trojka