Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5207

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   5. 5. 2018 (12:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek v parku kolem laviček

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (09:50)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Lokalitu uklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (09:51)

Také vedle.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (09:54)

Uklizeno.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (09:56)

Poklidili jsme. Hezky den.