Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5206

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michaela   |   5. 5. 2018 (10:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (13:11)

Dobrý den. Místo jsme zkontrolovali a bylo již uklizeno. Děkujeme za Váš podnět. František, Čistá Trojka