Další podněty Čisté Trojce #5204

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): občanka   |   4. 5. 2018 (19:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chtěla bych vás poprosit, zda vy v rámci změn ve výsadbě záhonků bylo možné v ulici Křišťanova u domů 16-20 nechat udělat cestičky kolem stromů od aut k domům. Dříve to tak bylo, pak cestičky zmizely. Je to velká nevýhoda, protože musíme obcházet velký kus cesty- záhonek je v 1 kuse.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 5. 2018 (22:23)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Váš dotaz jsme předali na MČ Praha 3.
Pavel, Čistá Trojka