Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5200

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vit   |   4. 5. 2018 (13:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bezdomovecký camping
Ve stredu 3.5. jeden spici pod stromem, ve ctvrtek 4.5. ten samy na stejnem miste + 3 dalsi. Jeden z nich se stolickou. Tohle misto je ostuda cele oblasti kolem Spojovaci. Normalne ochlastove/bezdomovci zaberou schody pod Albertem s krabicovymi viny nebo viny v PET flasce, ale ted uz se rozhodli na trojuhelniku zelene pred nim i prespavat!

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (16:17)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Informovali jsme strážníka měst. Policie, který nám sdělil, že o problematické lokalitě vědí. Je nám líto, ale více v dané věci nemůžeme udělat. Jestliže po odchodu těchto lidí zůstane nepořádek, informujte nás prosím a místo poklidime. Sozdravem, František, Čistá Trojka.

Vložil(a): Vit   |   4. 5. 2018 (16:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
děkuji za odpověď a za předání informace. Koukám, že MP má na starost opravdu hodně věcí. Bohužel od nich asi nelze žádat systémové řešení...