Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5199

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   4. 5. 2018 (12:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Palety, polystyren v parku.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (13:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.