Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5198

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   4. 5. 2018 (11:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dvířka, ul. Habrová.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (11:58)

Uklizeno Čistou Trojkou.