Úklid ulic #5197

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   4. 5. 2018 (11:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nalítané odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (13:30)

Dobrý den. Na Vámi označeném úseku jsme byli, nicméně zde již bylo čisto. Děkujeme za Váš podnět. Jeste zkontrolujeme ul. Lucemburskou. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (17:14)

Ul. Lucemburskou v okolí č.27 jsme poklidili.