Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5196

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kamil   |   4. 5. 2018 (08:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zarostlé okolí stromů plevelem - jako každoročně.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (09:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Technické správě komunikací na odbor zeleně. Pavel, Čistá Trojka