Poškozený mobiliář #5195

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   4. 5. 2018 (07:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Protáčející se značka invalidy,
Je to již dlouho a přitom staví nasypat trochu kamínků k patě a upevnit.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (09:44)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Technické správě komunikací k odborné nápravě. Ti mají dopravní značení na starost.
Pavel, Čistá Trojka