Úklid ulic #5194

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   4. 5. 2018 (07:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v ulici na Mokřině u volného pozemku.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (10:28)

Dobrý den. Děkujeme za Vaši zprávu. Uvedený úsek jsme poklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (10:30)

Úsek.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (10:33)

Také za rohem.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (10:44)

Máte čisto. Hezký den.

Vložil(a): Barbora   |   11. 5. 2018 (19:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jste prostě

Vložil(a): Barbora   |   11. 5. 2018 (19:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jste prostě super. :)