Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5193

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Rejda   |   3. 5. 2018 (18:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stabilne a snad kazdy den je neporadek kolem trideneho odpadu Baranova/Premyslovska

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (13:46)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Místo jsme poklidili jak to šlo, nicméně za odvoz kontejnerů je zodpovědná jiná organizace. S pozdravem, František, Čistá Trojka.