Další podněty Čisté Trojce #5191

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   3. 5. 2018 (18:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den
Bezdomovci !
Stále se opakující problém. Lavičky u hřbitovní zdi ma jí sloužit jinak než jako postel pro bezdomovce.
Děkuji mnohokrát za pochopení.
S pozdravem K.H.

Reakce Čisté Trojky   |   4. 5. 2018 (09:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Upozorníme Městskou policii, nic víc s tím jako úklidová služba neuděláme. Pavel, Čistá Trojka