Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5189

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   3. 5. 2018 (15:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek okolo kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (16:01)

Uklizeno Čistou Trojkou.