Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5187

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   3. 5. 2018 (10:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený nábytek u sběrných nádob. Někdo si plete popelnice se sběrným dvorem :(

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (15:02)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka