Úklid ulic #5185

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): V.   |   3. 5. 2018 (09:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka v záhonu před domem Biskupcova 53.
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (09:58)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše oznámení. Černou skládku jsme zlikvidovali. S pozdravem, František, Čistá Trojka.