Psí exkrementy #5182

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Adam   |   2. 5. 2018 (18:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Slezská,hned vedle

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (09:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme Pražským službám ke komplexnímu strojovému úklidu celé Slezské ulice.
Pavel, Čistá Trojka