Úklid ulic #5180

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   2. 5. 2018 (18:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek (3 igelitové pytle s odpadky) na chodníku pod pamětní deskou

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (12:05)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše oznámení. Uklidime. S pozdravem, František, Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2018 (12:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.