Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5176

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   2. 5. 2018 (15:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo koš.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (15:28)

Uklizeno Čistou Trojkou.