Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5174

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   2. 5. 2018 (13:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stálý problém u kontejnerů, Jeseniova.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (14:00)

Uklizeno Čistou Trojkou.