Úklid ulic #5173

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alena   |   2. 5. 2018 (13:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrvtvý holub na silnici před obchodem Můj obchod, naproti vchodu v Žerotínove 51.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (14:13)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Holuba jsme uklidili a místo desinfikovali. František, Čistá Trojka.