Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5172

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   2. 5. 2018 (11:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace u popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (11:59)

Uklizeno Čistou Trojkou.