Úklid ulic #5167

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   2. 5. 2018 (08:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stara prkna na ulici (uz treti den). Dekuji za uklid.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (12:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michal   |   2. 5. 2018 (13:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc Vam dekuji! Pekny den.