Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5165

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   2. 5. 2018 (06:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

klasika, dekuji za uklid

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (10:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka