Úklid ulic #5164

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   1. 5. 2018 (17:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky ve strouze

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (11:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka