Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #5161

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   1. 5. 2018 (13:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nelegální reklama na chodníku celou cestou od Jiřího z Poděbrad po Vinohradské

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (09:13)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který nahlásíme zodpovědné organizaci. Pavel, Čistá Trojka