Úklid ulic #5160

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   1. 5. 2018 (11:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odložené odpadky na ulici

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (10:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Hana   |   2. 5. 2018 (11:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mockrát díky! Hezký den.