Úklid ulic #5158

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marie   |   30. 4. 2018 (21:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník před domem Řehořova 52, rozházené odpadky, prostor cca 3x3 metry.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (13:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka