Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5157

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   30. 4. 2018 (19:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozené osvětlení.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (13:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a krytí poopravili. Nahlásíme raději i na firmu PRE, která má sloupy osvětlení ve správě.
Pavel, Čistá Trojka