Úklid ulic #5156

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michele   |   30. 4. 2018 (18:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (13:21)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka