Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5150

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   30. 4. 2018 (10:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Karton na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (10:07)

Uklizeno Čistou Trojkou.