Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5148

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   30. 4. 2018 (01:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozházené odpadky

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (16:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu a případný úklid jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2018 (13:22)

Uklizeno Čistou Trojkou.