Úklid ulic #5145

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   29. 4. 2018 (14:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chtěla bych nahlásit nepořádek v ulici Pod Jarovem (vchody 20-22 cca). Na silnici a v křoví u paneláku je velké množství rozfoukaných odpadků.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:21)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme poklidili. Máme ovšem obavu, ze z nedaleké stavby Vám opět přiletí nějaký ten polystyren apod. S pozdravem, František, Čistá Trojka.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:23)

Také jsme našli.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:26)

A další.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:29)

Také zde.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:31)

Uklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:33)

Uklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:35)

Poklidili.

Reakce Čisté Trojky   |   30. 4. 2018 (11:39)

Uklizeno.